Kluba Biedriem

Lietotājvārds

Parole


Kļūt par BMW Kluba biedru?

Kluba Jaunumi un Pasākumi

Gada auto 2017

Gada auto 2017 BMW X1 un "Latvijas Gada Auto 2017" BMW Fani, nepieciešams Jūsu balsojums, lai “Latvijas Gada auto Tautas simpātija 2017” pozīciju ieņemtu BMW X1 modelis! Nobalsot varat šajā linkā: http://www.delfi.lv/latvijas-gada-auto/ Kopā mēs varam! BMW - vislabākais auto! :) ... » Lasīt tālāk
 

BMW Ginesa rekorda uzstādīšana 07.08.2015.

BMW Ginesa rekorda uzstādīšana 07.08.2015. Ginesa rekords “Visvairāk BMW vienuviet” Saistībā ar BMW 100 gadu jubileju, 7. augustā, Biķernieku trasē tiks uzstādīts rekords – „Visvairāk BMW markas automašīnas vienuviet” (Largest parade of BMW cars). Šāds rekords BMW automašīnām vēl nav uzstādīts un Latvija būs pirmā valsts pasaulē. Aicināti piedalīties visi BMW ... » Lasīt tālāk
 

Labdarības pasākums 31.01.2016.

Labdarības pasākums 31.01.2016. BMW Clubs Latvia un BMW Motorrad Club Latvia aicinājums labdarības pasākumam. Ir Ziemassvētku laiks, kad mēs vairāk domājam par saviem līdzcilvēkiem. Ziemassvētki ir arī labo darbu laiks, kas vēlreiz aicina mūs padomāt arī par tiem cilvēkiem, kuriem varbūt ir paveicies mazliet mazāk, nekā mums. Jo īpaši tā mūsu sabiedrības daļa, ... » Lasīt tālāk
 

Labdarības pasākums Elejas bērnunamā

Labdarības pasākums Elejas bērnunamā Savā vairāku gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē BMW Clubs Latvia ar milzīgu gandarījumu var lepoties ar vairākām sabiedriskām aktivitātēm. Viena no šīm aktivitātēm ir nu jau par ikgadēju un ilggadīgu tradīciju kļuvusī Labdarības akcija Latvijas bērnu namos. Šī gada janvāra nogalē šāda labdarības akcija tika rīkota ... » Lasīt tālāk
 

Labdarības pasākums 31.01.2015.

Labdarības pasākums 31.01.2015. Ir Ziemassvētku laiks, kad mēs vairāk domājam par saviem līdzcilvēkiem. Ziemassvētki ir arī labo darbu laiks, kas vēlreiz aicina mūs padomāt arī par tiem cilvēkiem, kuriem, varbūt, ir paveicies mazliet mazāk, nekā mums. Jo īpaši tā mūsu sabiedrības daļa, kuri atrodas sava dzīvesceļa pašā, pašā sākumā, un kurus mēs savā ... » Lasīt tālāk
 

• Ar godalgām no Lietuvas ziemas trases

Ar godalgām no Lietuvas ziemas trases

Turpinot tradīcijas, arī šī gada 18. februārī Latvijas BMW kluba biedri devās apciemot savus kaimiņus, Lietuvas BMW klubu, uz ikgadējo ziemas veiklības braucienu stafeti Šauļos, mājās atvedot vairākas godalgotās vietas.

Saulainajā ziemas rītā jau pēc pulksten astoņiem Latvijas BMW kluba biedri un Latvijas BMWLife kluba biedri bija sapulcējušies vienuviet, lai dotos kopīgā braucienā uz Lietuvu.

Pa ceļam uz Lietuvu, visi pasākuma dalībnieki kopīgi apstājās pie vēlēšanu iecirkņa Elejā, lai nodotu savas balsis referendumā par krievu valodu kā otru valsts valodu.

Pateicoties Latvijas oficiālā BMW pārstāvja SIA „BM Auto” atbalstam, arī šogad kluba biedriem braucienā uz Lietuvu bija iespēja izmēģināt jaunos BMW modeļus. Šoreiz izmēģinājām BMW X5 E70 4.0D un tirgus jaunumu – vienu no diviem pirmajiem Latvijas Republikā reģistrētajiem jaunās BMW 3. sērijas modeļiem - BMW 320D F30. Abi auto tika izmēģināti ne tikai braucienā uz Lietuvu un atpakaļ, bet arī sniegotajā un līkumotajā Šauļu kartinga trasē.Svarīgākās atziņas pēc jaunā F30 izmēģināšanas bija atzinīgie vērtējumi šīs automašīnas teicamajai vadāmībai un ekonomiskajam degvielas patēriņam – ap 5-6 litri dīzeļdegvielas uz 100 km.

Organizatorisku problēmu dēļ, šogad pasākuma vieta bija pārcelta no ierastā lidlauka uz Šauļu kartodromu. Trase bija interesanta un no automašīnas vadītāja prasīja lielu precizitāti un veiklību, jo trasē bija gan sniega kupenas, gan ledus.

Lietuvas BMW klubs visiem dalībniekiem, skatītājiem un atbalstītājiem bija sarūpējis ļoti garšīgu putru ar speķi, kā arī karstos dzērienus – kafiju, tēju un karstvīnu tiem, kas nebrauca pie stūres.


Bez godalgotām vietām neizpalika ne Latvijas BMW kluba biedri, ne BMWLife kluba biedri, saņemot dažādas skaistas piemiņas dāvanas no Lietuvas BMW kluba.


Pasākuma noslēgumā Latvijas BMW kluba prezidents Romualds Vjaters (Darkman) pateicās Lietuvas BMW klubam par kārtējo atraktīvo pasākumu un pasniedza Latvijas BMW kluba sarūpētu dāvanu - automašīnas sporta izpūtēja uzgali ar īpašu gravējumu par godu Latvijas un Lietuvas BMW klubu draudzībai. Savukārt Latvijas BMWLife kluba prezidents Raimonds Drivinieks sava kluba vārdā lietuviešus pārsteidza ar garšīgu kliņģeri.Vēlreiz suminām visus mūsu godalgotos biedrus!

To BMW Club Lithuania:
Thank you so much for great time and warm welcoming at winter competition on February 18th! We felt very welcomed- thank you! :)

BMW Clubs Latvia

Bildes/Photos